CvTE: discussie-bbf Dienstverlening en Producten (pilot)

Het College voor Toetsen en Examens (CvTE) vindt docenten betrokkenheid belangrijk en wil daarom docenten de gelegenheid geven om met elkaar in gesprek te gaan over de voorbereiding en afname van het cspe. Daarbij speelt het besloten en beveiligd forum (bbf) een belangrijke rol. Net als vorig jaar is dit jaar het discussie-bbf ook beschikbaar als pilot voor docenten die betrokken zijn bij de voorbereiding en de afname van het cspe voor het profielvak Dienstverlening en Producten (D&P).

Discussie-bbf: wat is het?

Het cspe moet geheim blijven tijdens de voorbereiding en de hele afnameperiode. Dat maakt collegiaal overleg lastig, zeker als er geen directe collega’s zijn om mee te overleggen.
Daarom biedt het CvTE docenten die betrokken zijn bij de voorbereiding en afname van het cspe voor D&P de mogelijkheid om dit via een beveiligd online forum te doen. Op het discussie-bbf plaatsen moderatoren bij de gestelde vragen en discussies de besproken examenopgave en het correctievoorschrift. Het bbf is overigens geen vervanging van de Examenlijn. Signaleer je een fout, meld dit dan aan de Examenlijn.

Discussie-bbf: inhoudelijk

Voor de pilot discussie-bbf D&P kunnen docenten gebruikmaken van de voorbereidingsruimte en de afnameruimte van de versiekleur van de eerste afname. Dit kan zijn rood of blauw. Docenten D&P kunnen gebruikmaken van de voorbereidingsruimte (rood of blauw) vanaf 5 februari tot en met 31 maart. De afnameruimte (rood of blauw) is vanaf 1 april beschikbaar.

Discussie-bbf: registratie

Je kunt als docent alleen gebruikmaken van het discussie-bbf als je examensecretaris je registreert als docent voor de betreffende examens.